Akçay Evden Eve Nakliyat | Akçay Nakliyat | 0532 120 0 968

Akçay Evden Eve Nakliyat

Akçay Evden Eve Nakliyat

Akçay Evden Eve Nakliyat


Akçay Evden Eve Nakliyat | Ev taşıma işi ev sahipleri için yorucu bir iştir. Günlerce süren ev arama, temizlik, eşyaların toplanması ve eşyaların taşınması işi ev sahiplerini yorar. Akçay evden eve nakliyat firması olarak biz sizlere ev taşıma işini kolaylaştırmak adına yardımcı olmaktayız.

Eş taşıma işinde ev sahipleri eşyalarını toparlamak için ayrıca bir zaman kaybeder. Eşyaların uygun şekillerde kolilenmesi, kolilerin nereye ait olduğunun belirlenmesi gerekir. Kolileme işini yapmakla uğraşmak istemeyen ev sahipleri için de bir önerimiz var.

Akçay nakliyat olarak biz müşterilerimize eşyaların toparlanması konusunda da yardımcı oluyoruz. Özellikle büyük ve değerli eşyaları fazla olan kişiler bizim sağlayacağımız kolileme ve eşyaları sarma işlemimiz sayesinde eşyalarınız zarar görmeden taşınabilir.

Akçay Nakliyat Eşya Kolileme Hizmeti

Akçay nakliye olarak müşterilerimize kolaylık sağlamak ve onların yorulmadan ev taşıma işlerini gerçekleştirmesi adına elemanlarımız ile sizlere yardımcı olmaktayız. Evinize gelen elemanlarımız eşyaların kolilenmesini ve taşınmaya uygun hale gelmesini sağlamaktadır. Yanımızda getirdiğimiz özel ambalajlama malzemeleri ile değerli ve büyük eşyaların korunmasını sağlıyoruz.

Eşyaları bu şekilde hazırlarken özellikle koliler üzerine eşyanın ne eşyası olduğunu nereye ait olduğunu da yazarak taşınma sırasında dikkat edilmesini sağlıyoruz. Böylece kırılması mümkün olan eşyalar daha dikkatli bir şekilde taşınmış oluyor. Akçay nakliyat Firması olarak taşıma işlemine gelen personelimiz önce ev içerisinde bulunan bütün eşyaların kolilenmesini yapıyor.

Daha sonra ise belirlenen uygun taşıma şekli ile eşyalar arca yüklenip yola çıkıyor. Yeni evinize ulaştığınız zaman ise eşyaları taşıyan elemanlarımız aldığı notlar ile eşyaları kolaylıkla yerine yerleştiriyorlar. Akçay evden eve olarak sizlere sunduğumuz taşıma öncesi ambalajlama işlemlerini yine uygun fiyatlara yaparak sizlere yardımcı oluyoruz.  

Edremit Evden Eve Nakliyat  Ayvalık Evden Eve

DİĞER BÖLGELER

Evden Eve Nakliyat | Asansörlü Taşımacılık | Eşya Depolama